Ehitusinfo

Kinnistul olevad hooned rekonstrueeritakse täielikult ja arvestades nende asukohta miljööväärtuslikus piirkonnas. Vahetatakse välja ka kõik tehnosüsteemid.

Rekonstrueerimise käigus ehitatakse kõigil kolmel hoonel välja kolmas, ärklikorrus, ja soklikorrus. Kõigile töödele antakse 2-aastane tagatisega garantii.

Muuhulgas paigaldatakse:

Kütte- ja ventilatsioonilahendusena kasutatakse Eestis loodud ja patenteeritud täisautomaatset VG süsteemi . Innovaatiline soojuspüüdja kogub majast ventilatsiooni kaudu eralduvat soojust ja kannab seda tagasi maja küttesse. Tulemusena alanevad märkimisväärselt nii kütmiseks vajaliku energia kogus, kui ka selle hind.

Suvel võimaldab ühine ventilatsiooni soojustagastus rakendada korterite heitõhust salvestatud energiat jahutuseks. 

Värske õhu varustus on ruumipõhine ja ventilatsiooniseadmest eraldatud. Kasutatakse ära loomulikku ventilatsiooni läbi radiaatoritaguste moodulite, mis soojendavad sissepuhke välisõhku läbi küttekeha. See tagab,  et korterite vaheline õhk ei satuks omavahel ventilatsioonisüsteemis kokku ja ühtlasi välistab ohu heitõhu segunemiseks värske õhuga. Ruumide temperatuur on eraldi reguleeritav. 

Tunned huvi?
Võta ühendust

Eve Tarm
Müügijuht
Tel. 566-85457 
Eve@lpr.ee

Tunned huvi?
Võta ühendust!

Eve Tarm
Müügijuht
Tel. 566-85457 
Eve@lpr.ee