Ehitajad

Kunderi 34/ Laulupeo 11 kortermaja arendajaks on Laulupeo Resident OÜ.

Laulupeo Residents OÜ omanikud on enamalt maja algselt ehitanud perekond Romanite järeltulijad ja rekonstrueerimise projektijuht on Uku Tuul.

Suurimad ehitajad projektil on Nostra OÜ – ehitusjuhtimine ja üldehitustööd, Sarapiku Ehitus OÜ- katuse ja fassaadide ehitustööd, Varpo Grupp OÜ – ventilatsiooni- ja küttetööd, AS Elektritsentrum ja paljud teised. Omanikujärelvalvet teostab 6. kutsetasemega ehitusinsener Indrek Valtna.

Uku Tuule viimased suuremad projektid on olnud:

Nostara OÜ omab head kogemust puitmajade renoveerimisel. Nende projektide hulgast võib esile tuua kortermajade rekonstrueerimise Kopli liinidel 3, liin 5 ja 7, Juurdeveo 14, Wismari 41, Narva mnt 44, Herne 8, Toomkuninga 12.

Sarapiku Ehitus OÜ on spetsialiseerunud puitmajade mansardide väljaehitamisele, katuse- ja fassaaditöödele. Nende viimase aja tööd on olnud Tallinnas Kopli liinidel Sepa ja Liinidevahe, Läänekaare, Auna ja Rukki tänaval asuvad puidust kortermajad.

Varpo Grupp OÜ on suures osas spetsialiseerunud kortermajade renoveerimisel projektipõhiste energiatõhusate lahenduste väljatöötamisele.

AS Elektritsentrum on üks Eesti juhtivamaid elektritööde ettevõtteid, kelle portfelli kuulub kogu elektritööde lai spekter kõrgepingeliinidest kuni majasiseste elektri- ja sidetööde teostamiseni.

 

Tunned huvi?
Võta ühendust

Eve Tarm Müügijuht Tel. 56685457 Eve@lpr.ee

Tunned huvi?
Võta ühendust!

Eve Tarm Müügijuht Tel. 56685457 Eve@lpr.ee